У рамках реалізації  угоди про співпрацю з нашими постійними партнерами ТЗДВ “ГАЛ-КАТ”, 10.04.2024 р. відбулася зустріч з  роботодавцями для випускників професій технічного напряму.  Під час конструктивної бесіди представники підприємства ознайомили здобувачів освіти з виробничим процесом  виготовлення провідниково-кабельної продукції, розповідали про перспективи проходження виробничої практики та працевлаштування , а також запросили відвідати  ТЗДВ “ГАЛ-КАТ”.

Народна мудрість каже: “Краще один раз побачити, ніж сто раз почути”. Керуючись таким принципом,   наші здобувачі освіти 07.06.2024 р. відвідали підприємство.

Для перевезення здобувачів освіти до місця проведення екскурсії транспорт був наданий нашими партнерами.

Перед екскурсією всі учасники пройшли інструктаж з техніки безпеки та правил поводження на виробництві, а також отримали захисні каски та жилети

Працівники підприємства ознайомили  з сучасним обладнанням та технологією виробництва кабельно-провідникової продукції, а також показали повний цикл виготовлення від переробки вторинної сировини і до перевірки якості готових виробів.

Підсумком екскурсії стало жваве   обговорення  та обмін враженнями від побаченого  під час чаювання в залі для нарад. Здобувачі освіти ставили багато питань щодо діяльності підприємства та перспектив працевлаштування. Приємним сюрпризом був подарунок зразків кабельної продукції для уроків теоретичного та виробничого навчання, а також фірмові ручки для кожного учасника.

Ця екскурсія надала нашим учням можливість поглибити свої знання з технічних наук, а також побачити, як функціонує виробничий процес у сучасній промисловості.
Дякуємо GalKat за гостинність та цікаву екскурсію! Наші здобувачі освіти залишилися  враженими та пізнали багато нового.

Spread the love