Сьогодні відбулося засідання методичної комісії загальноосвітніх дисциплін, на якому обговорили підсумки проведеного методичного тижня.

Під час методичного тижня з 11 по 15 грудня 2023 року викладачами було простежено професійно-фахову компетентність педагогів, якість педагогічних ідей.

Викладач хімії Гнатківська М.І. презентувала досвід методичної проблеми “Результативний урок: завдання, форми, методи, прийоми роботи”. Розробила рекомендації з питань впровадження інтерактивних технологій на уроках.

Досить ефективно, результативно, на основі багатого індивідуального досвіду, творчого потенціалу викладачем Левцьо Б.Б. проведена ділова гра: “Професійно проведений урок – шлях до якості знань”.

Аукціон педагогічних ідей “Від творчої особистості до нових технологій навчання” провела викладач математики Ковалик М.А. Вона обмінялась думками з питання впровадження і результативності комп’ютерних засобів у навчання, моделювала власний педагогічний досвід з впровадження інтерактивних форм і методів навчання.

Викладачами іноземної мови Марак О.М. та Єлісеєвою Р.І. проведено круглий стіл “Розвиток навичок критичного мислення у здобувачів освіти”. ключовими питаннями дискусії були суть критичного мислення та його вплив на процес пізнання, робота над розвитком навичок критичного мислення.

Педагог суспільно-гуманітарного циклу Горішний Є.Б. провів навчальний семінар з методичної проблеми “Педагогічна майстерність викладача як умова успішного формування в здобувачів освіти предметних компетентностей. Досить майстерно спрезентував використання інноваційних технологій, зокрема застосування ІКТ, проблемний підхід до вирішення на уроці історії.

Заслуговує уваги майстер-клас з питання “Робота з обдарованими здобувачами освіти”, проведений викладачами-словесниками Чуйко О.В., Рудикіною О.В.

Обговорили шляхи розвитку обдарованості вихованців, прокоментували актуальне питання підготовки до НМТ у 2024 році.

На засіданні методичної комісії були підбиті підсумки проведеної роботи, вказані упущення в педагогічній діяльності та запропоновано шляхи до покращення роботи.

Spread the love