21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З метою відзначення Дня Гідності і Свободи та вшанування пам’яті Героїв, полеглих в боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, в ліцеї під гаслом “ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ ДО СВОБОДИ” протягом тижня  відбулися тематичні та виховні заходи.

Так, в групі №80 “Кухар, кондитер”, класний керівник ЖуковаЛ.М., проведена виховна година на тему “Будь вартим своєї країни”.

Здобувачі освіти згадали історію виникнення Дня гідності і свободи, пояснювали своє розуміння понять “гідність”, “свобода”, “патріотизм”.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали життя за свободу нашої Вітчизни.

У групі №26 “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» класним керівником Сасник Вірою Петрівною була проведена виховна година, на якій було розглянуто основні принципи гідності. 

 Гідність та доброчесність – це цінності, важливі для українства з давніх-давен. Народна мудрість багата на прислів’я та приказки, які спонукають нас замислитись над місцем гідності та доброчесності у повсякденному житті. 

Жваве обговорювання викликала вправа, під час виконання якої необхідно було зʼєднати українське прислівʼя.

А також здобувачі освіти мали змогу передати свої емоції малюнком🙂

Здобувачі освіти груп №81 (класний керівник Бліха Тетяна Іванівна), №80 “Кухар, кондитер” та №14 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” (класний керівник Романишин Юрій Васильович) відвідали виставку «Трофеї війни».

Spread the love